eheehe.ee – lihtne ja ajatu ilu!

Kõik eheehe.ee ehted on disaininud Monika Sild. Ehete loomisel on kasutatud palju etnograafilisi elemente. Nii läbib eheehe.ee ehetes eatu ja ajatu kooslus kaasaegses kajastuses. Enamus ehteid on valmistatud poolvääriskividest, sest kividel on oma ürgne vägi. Meie kaunid sõled valmivad koostöös Roland Viruga.

Veidi minust ja ettevõtte sünnilugu.

Ehted on alati olnud minu kirg ja armastus. Endale alustasin ehete valmistamist 2009 aastal. Esmalt täiendasin enda ehtekogu. Minu esimesed kliendid olid sõbrad, tuttavad ja armsad töökaaslased. Ükskord võtsin veidi ehteid kaasa Telliskivi kirbuturule. Kõik ehted, mis ma kaasa võtsin, leidsid endale omanikud. Ka järgnevatel kordadel leidsid ehted kiiresti omaniku. Siis tekkis arusaam, et minu loomingul on turgu. 2010 aasta kevadel alustasin väikselt ettevõtlusega. Minu ehte armastusest nakatus ka minu armas tütar Joanna, hakkasime koos meisterdama ehteid ja käisime erinevatel laatadel ja üritustel neid müümas.

Lisaks on meil ka hea koostöö Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusega. Oleme koolitanud inimesed töötoas valmistama käeehteid näidiste järgi. Osa käeehteid valmib just nende hoole ja armastusega.